firma

O nas

Misją naszej organizacji jest kompleksowe obsłużenie każdego projektu logistycznego.

Klient nie jest dla nas kolejnym numerem w komputerowym systemie zarządzania i zawsze ma bezpośredni kontakt z odpowiedzialną za jego obsługę osobą.

Przewidujemy mogące pojawić się w łańcuchu logistycznym zakłócenia i zapobiegamy im zawczasu. Proponujemy innowacyjne rozwiązania i elastycznie dostosowujemy się do organizacji, z którymi pracujemy.

Zapraszamy do współpracy firmy potrzebujące obsługi w zakresie logistyki kontraktowej, magazynowania, przepakowywania/komisjonowania. Kompleksowo obsłużymy także proces zarządzania łańcuchem logistycznym Waszych pojemników zwrotnych a nasza myjnia przygotuje odpowiednio te pojemniki dla Waszych klientów/dostawców.

Dla naszych klientów oferujemy KOMPLETNĄ LOGISTYKĘ.

 

magazyn3

Firma Schnug Polska sp. z o.o. działa na polskim rynku od marca 2004, jednak doświadczenia i know-how czerpie od niemieckiej firmy-matki KARL SCHNUG KRAFTWAGEN SPEDITION GmbH, działającej na tamtejszym rynku od roku 1932.

Na początku naszej działalności w Polsce kilkuosobowy zespół obsługiwał niewielki magazyn, który to do dnia dzisiejszego rozrósł się do wielkości 4500 m2.

magazyn4

W roku 2008 rozszerzyliśmy naszą działalność o spedycję, transport ciężarowy

old_tir

i tak zwany szybki transport towarów samochodami BUS.

old_bus

Rok 2008 to okres, w którym rozpoczynamy inwestycję na terenie Polski i nadal rozwijamy współpracę z naszymi klientami.

W 2013 roku oddaliśmy do użytku nową halę o pow. 1000m2. Jesteśmy przekonani że dodatkowe volumeny pozwolą jeszcze sprawniej sprostać waszym wymaganiom. zapraszamy do współpracy kolejne firmy potrzebujące obsługi w zakresie logistyki kontraktowej, magazynowania, przepakowywania/komisjonowania. Kompleksowo obsłużymy także proces zarządzania łańcuchem logistycznym Waszych pojemników zwrotnych a nasza myjnia przygotuje odpowiednio te pojemniki dla Waszych klientów/dostawców.

magazyn5

Z nieukrywaną przyjemnością informujemy iż rozpoczęliśmy pierwszy etap inwestycji roboczo nazwanej Schnug Logistic Park. W miejscu naszych poprzednich, wysłużonych już budynków, powstanie pierwsze 3000 m2 magazynu klasy A z dokami oraz wjazdami z poziomu 0. Przewidywany koniec pierwszego etapu inwestycji to lipiec 2015.

 

Zapraszamy do współpracy.