Skip to Content

About: admin

Recent Posts by admin

Każdy chce być „Safe in Danger”

Problemem społecznym jest niewiedza na temat ataków terrorystycznych i zachowań z nimi związanych. Większość z nich ma braki w zakresie postępowania podczas zamachu. Chcemy przekazać ludziom jak największa ilość przydatnych informacji odnośnie napadów i pomocy osobom poszkodowanym. Dzieki temu można uniknąć wielu tragedi młodych ludzi i ich rodzin. Naszym celem jest kształcenie społeczeństwa oraz poszerzanie ich wiedzy.

Projekt „Safe In Danger” zajmuje się edukowaniem i poszerzaniem wiedzy młodych ludzi, do których 11.03.2019r wyszły z inicjatywą prelekcji uczennice Zespołu Szkół im. Narodów Zjednoczonych Europy.  Wykłady te przeprowadzono na temat różnych form terroryzmu m.in. wtargnięcie napastnika na teren szkoły, galeri handlowej lub dużego zgromadzenia ludzi oraz podłożenia bomby i skutków takich zachowań jakimi jest pierwsza pomoc osobom poszkodowanym. Podczas pogadanek prowadzonych przez naszą grupę wskazane zostały postępowania w przypadku wtargnięcia napastnika na teren szkoły, dużych obiektów typu galeria handlowej czy zgromadzeń masowych ludzi tj. koncert, podłożenie bomby i pierwszej pomocy. Ponadto wykonano ćwiczenia dotyczące pierwszej pomocy, bandażowania i opatrywania ran, a także grupa pokazała jak pomóc osobom poszkodowanym, nie zawsze profesjonalnymi rzeczami, lecz takimi, które mamy pod ręka. Beneficjentami tego projektu są nauczyciele i uczniowie lokalnej szkoły SP3 m.in. 6, 7 i 8 klasy podstawówki. 20.03.2019 odbył się pozorowany atak terrorystyczny i ewakuacja szkoły.

12
2
3
4
5
6
7
8
9
10

Nazwa „Safe in Danger” pochodzi z języka angielskiego i oznacza „Bezpieczeństwo w niebezpieczeństwie”.

13

​Nadzór nad projektem i przygotowanie licealistek przeprowadził pan Andrzej Świerczyński z firmy Sitech Sp. z o.o. Uczestnicy projektu są bardzo zadowoleni z efektów, jakie przyniosły ich prelekcje i ćwiczenia praktyczne. Planują w dalszym ciągu edukować polkowickich uczniów.

0 2 więcej →

Finał pierwszego etapu budowy Schnug Logistic Park.

Budowa pierwszej hali Schnug Logistic Park praktycznie dobiega końca, zamontowane regały, bramy, rampy i instalacje elektryczne będą odbieranie za kilka dni.

Pierwsze palety zostaną wstawione już na początku września. Już dziś powstają plany na kolejne hale w naszym Parku Logistycznym. Jeżeli chcecie skorzystać z naszej oferty zapraszamy do kontaktu:
magazyn@schnug.pl oraz spedycja@schnug.pl

NowyMagazynSchnug1

NowyMagazynSchnug

NowyMagazynSchnug2

0 0 więcej →

Rusza budowa Schnug Logistic Park

Formalności załatwione, fundamenty oznaczone, oficjalnie ruszyła budowa Schnug Logistic Park Chociule !

0 0 więcej →

Coraz bliżej realizacji Schnug Logistic Park.

Wszystko wskazuje na to, że już w czerwcu 2015 będziemy mogli magazynować towary naszych klientów w nowoczesnej hali klasy A. Przewidziane 3700 miejsc paletowych na regałach oraz magazyn blokowy pozwoli wydajnie zarządzać przepływem strumienia logistycznego. Możliwość rozładunku ciężarówek w dokach, pod dachem a także wewnątrz hali jest jedną z najbardziej uniwersalnych w naszym regionie. Zima sprzyja naszym planom budowy, wszystkie prace są realizowane z małym wyprzedzeniem.

 

0 0 więcej →

Nowe certyfikaty ISO oraz Green Logistics.

Z dumą informujemy że po przeprowadzonym audycie grupy, spółka Schnug Polska otrzymała nowe certyfikaty ISO oraz Green Logistics.

Nowe certyfikaty obowiązują do roku 2017 i oczywiście nie zmienia to faktu, że cały czas ulepszamy jakość naszych usług.

Zapraszamy tym samym pogłębienia współpracy naszych aktualnych klientów, oraz do nawiązania nowych kontaktów biznesowych.

0 3 więcej →

Otwarcie Lean Training Center by Recaro Aircraft Seating.

W dniu wczorajszym uczestniczyliśmy w otwarciu Lean Training Center w zakładzie RECARO AS w Świebodzinie. Świetny projekt, ciekawe warsztaty i doskonała okazja do poznania drogi rozwoju jednego z naszych klientów. Recaro Aircraft Seating dziękujemy za zaproszenie:)

0 0 więcej →

Schnug Polska po raz kolejny sponsorem WRC Rajdu Polski.

Grupa Schnug została partnerem logistycznym WRC Rajd Polski 2014. Podczas eventu przygotowujemy logistykę brandów dla głównych sponsorów.
Schnug Group is a Official Logistics Partner WRC Rally Poland 2014. We service a branding logistics for main sponsors. 

http://rajdpolski.pl/pl/2014/partnerzy

0 1 więcej →

Szkolenie Mercedes-Benz Trucker Academy.

Kilku pierwszych kierowców z firmy Schnug Polska ukończyło szkolenie Mercedes-Benz Trucker Academy. Nasi pracownicy poznali najnowsze technologie, które są zastosowane w samochodach Mercedes pracujących w Schnug Polska. Podczas szkolenia, pod okiem doświadczonego instruktora doskonalili również swoją technikę jazdy. Wkrótce cała kadra kierowców Schnug przejdzie szkolenia doskonalenia techniki i jakości jazdy oraz ecodriving.

0 0 więcej →

Nowa Hala o pow. 1000m2 oddana do użytku.

Miło nam poinformować, iż oddajemy do użytku nową halę o pow. 1000m2. Jesteśmy przekonani że dodatkowe volumeny pozwolą jeszcze sprawniej sprostać waszym wymaganiom. Oczywiście zapraszamy do współpracy kolejne firmy potrzebujące obsługi w zakresie logistyki kontraktowej, magazynowania, przepakowywania/komisjonowania. Kompleksowo obsłużymy także proces zarządzania łańcuchem logistycznym Waszych pojemników zwrotnych a nasza myjnia przygotuje odpowiednio te pojemniki dla Waszych klientów/dostawców.

0 0 więcej →

KS Schnug Chociule

Z dumą informujemy Państwa że Schnug Polska w ramach CSR uzgodnił długoletnią umowę z lokalnym klubem sportowym w Chociulach. W ramach zawartych uzgodnień, klub piłkarski nazywać się będzie KS Schnug Chociule. Długofalowym celem współpracy będzie rozwój dzieci i młodzieży poprzez sport oraz aktywizacja lokalnych środowisk poprzez organizacje turniejów i spotkań.

0 0 więcej →

 

Recent Comments by admin

    No comments by admin