Skip to Content

About: admin

Recent Posts by admin

Finał pierwszego etapu budowy Schnug Logistic Park.

Budowa pierwszej hali Schnug Logistic Park praktycznie dobiega końca, zamontowane regały, bramy, rampy i instalacje elektryczne będą odbieranie za kilka dni.

Pierwsze palety zostaną wstawione już na początku września. Już dziś powstają plany na kolejne hale w naszym Parku Logistycznym. Jeżeli chcecie skorzystać z naszej oferty zapraszamy do kontaktu:
magazyn@schnug.pl oraz spedycja@schnug.pl

NowyMagazynSchnug1

NowyMagazynSchnug

NowyMagazynSchnug2

0 0 więcej →

Rusza budowa Schnug Logistic Park

Formalności załatwione, fundamenty oznaczone, oficjalnie ruszyła budowa Schnug Logistic Park Chociule !

0 0 więcej →

Coraz bliżej realizacji Schnug Logistic Park.

Wszystko wskazuje na to, że już w czerwcu 2015 będziemy mogli magazynować towary naszych klientów w nowoczesnej hali klasy A. Przewidziane 3700 miejsc paletowych na regałach oraz magazyn blokowy pozwoli wydajnie zarządzać przepływem strumienia logistycznego. Możliwość rozładunku ciężarówek w dokach, pod dachem a także wewnątrz hali jest jedną z najbardziej uniwersalnych w naszym regionie. Zima sprzyja naszym planom budowy, wszystkie prace są realizowane z małym wyprzedzeniem.

 

0 0 więcej →

Nowe certyfikaty ISO oraz Green Logistics.

Z dumą informujemy że po przeprowadzonym audycie grupy, spółka Schnug Polska otrzymała nowe certyfikaty ISO oraz Green Logistics.

Nowe certyfikaty obowiązują do roku 2017 i oczywiście nie zmienia to faktu, że cały czas ulepszamy jakość naszych usług.

Zapraszamy tym samym pogłębienia współpracy naszych aktualnych klientów, oraz do nawiązania nowych kontaktów biznesowych.

0 3 więcej →

Otwarcie Lean Training Center by Recaro Aircraft Seating.

W dniu wczorajszym uczestniczyliśmy w otwarciu Lean Training Center w zakładzie RECARO AS w Świebodzinie. Świetny projekt, ciekawe warsztaty i doskonała okazja do poznania drogi rozwoju jednego z naszych klientów. Recaro Aircraft Seating dziękujemy za zaproszenie:)

0 0 więcej →

Schnug Polska po raz kolejny sponsorem WRC Rajdu Polski.

Grupa Schnug została partnerem logistycznym WRC Rajd Polski 2014. Podczas eventu przygotowujemy logistykę brandów dla głównych sponsorów.
Schnug Group is a Official Logistics Partner WRC Rally Poland 2014. We service a branding logistics for main sponsors. 

http://rajdpolski.pl/pl/2014/partnerzy

0 1 więcej →

Szkolenie Mercedes-Benz Trucker Academy.

Kilku pierwszych kierowców z firmy Schnug Polska ukończyło szkolenie Mercedes-Benz Trucker Academy. Nasi pracownicy poznali najnowsze technologie, które są zastosowane w samochodach Mercedes pracujących w Schnug Polska. Podczas szkolenia, pod okiem doświadczonego instruktora doskonalili również swoją technikę jazdy. Wkrótce cała kadra kierowców Schnug przejdzie szkolenia doskonalenia techniki i jakości jazdy oraz ecodriving.

0 0 więcej →

Nowa Hala o pow. 1000m2 oddana do użytku.

Miło nam poinformować, iż oddajemy do użytku nową halę o pow. 1000m2. Jesteśmy przekonani że dodatkowe volumeny pozwolą jeszcze sprawniej sprostać waszym wymaganiom. Oczywiście zapraszamy do współpracy kolejne firmy potrzebujące obsługi w zakresie logistyki kontraktowej, magazynowania, przepakowywania/komisjonowania. Kompleksowo obsłużymy także proces zarządzania łańcuchem logistycznym Waszych pojemników zwrotnych a nasza myjnia przygotuje odpowiednio te pojemniki dla Waszych klientów/dostawców.

0 0 więcej →

KS Schnug Chociule

Z dumą informujemy Państwa że Schnug Polska w ramach CSR uzgodnił długoletnią umowę z lokalnym klubem sportowym w Chociulach. W ramach zawartych uzgodnień, klub piłkarski nazywać się będzie KS Schnug Chociule. Długofalowym celem współpracy będzie rozwój dzieci i młodzieży poprzez sport oraz aktywizacja lokalnych środowisk poprzez organizacje turniejów i spotkań.

0 0 więcej →

Nowe usługi w ofercie firmy Schnug.

Grupa Schnug od miesiąca września proponuje swoim klientom nowe usługi w logistycznym łańcuchu dostaw. Mycie pojemników przemysłowych wysokowydajną myjką jest kolejnym ogniwem w zarządzaniu przepływem pojemników jakie oferuje nasza firma.

0 0 więcej →

 

Recent Comments by admin

    No comments by admin